Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozdeleni treninkovych skupin

(skupina D1 trenuje pouze pondelky a stredy, ostatni trenuji po, st, pa)

Závodní klub RTS Praha

závodní skupina 1D

Kotová Karolína

Murtinger David

Kuchařová Veronika

Pňovská Julie

Danišová Ema

Mikešová Zuzana

Polesna Anna

Charvat Karel

závodní skupina 2D

Jílek Filip

Kuchařová Kateřina.

Murtinger Jakub

Jirák Jan

Danišová Aneta

Polesný Václav

závodní skupina 3D

Pnovska Anna

Čech Lukáš

Prachárová Johana

Prachárová Monika

Svrčková Eliška

Zatloukalová Kateřina

Jílek Metoděj

Rozembaumová Amálie

Jiráková Zuzana

Sedláčková Anna

Sedláček Martin

Jonáš Stanislav

Beneš Tobias

Slavíčková Simona

Stehlík Eda

Sazama Jan

Sazama Zdenek

 

 

 

 

 

 

 

Členská základna klubu inline rychlobruslení

ROLLER TEAM STARS PRAHA

 

závodní kategorie platné pro sezónu 2017

ZÁVODNÍCI   KATEG. ročník  
Kotová Karolína   žák D 2011  
Zátka Kryštof   žák D 2011  
Murtinger David   žák D 2011  
Kuchařová Veronika   žák D 2011  
Pňovská Julie   žák D 2011  
Jílek Filip   žák D 2010  
Polesná Anna žák D 2010  
Kuchařová Kateřina    žák C 2009  
Zátková Kristýna   žák C 2009  
Murtinger Jakub   žák C 2008  
Pňovská Anna   žák C 2008  
Kovárníková Tereza   žák C 2008  
Jirák Jan    žák C 2008  
Danišová Ema   žák C 2009  
Mikešová Zuzana žák C 2008  
Charvát Karel žák C 2009  
Lukáš Jáchym   žák B 2007  
Čech Lukáš    žák B 2007  
Prachárová Johana    žák B 2007  
Prachárová Monika    žák B 2007  
Svrčková Eliška    žák B 2006  
Zátková Klára   žák B 2006  
Zatloukalová Kateřina   žák B 2006  
Jílek Metoděj    žák B 2006  
Danišová Aneta   žák B 2006  
Rozenbaumová Amálie   žák A 2005  
Jiráková Zuzana    žák A 2005  
Sedláčková Anna    žák A 2005  
Sedláček Martin   žák A 2005  
Jonáš Stanislav    žák A 2005  
Lukášová Linda   žák A 2004  
Čechová Karolína    žák A 2004  
Polesný Václav žák A 2005  
Marko Julie žák A 2004  
Beneš Tobias    kadet 2003  
Sazama Jan    KADET 2002  
Slavíčková Simona   KADET 2002  
Stehlík Eda    JUN B 2001  
Sazama Zdeněk   JUN B 2000  
         
         
REALIZAČNÍ TÝM    
Zajpt Pavel hlavní trenér a prezident klubu
Štěpánová Dana trenér a víceprezident klubu
Kuchař Martin trenér a víceprezident klubu
Sedláček Jaroslav asistent trenéra  
Jílek   Ondřej asistent trenéra  
Štěpánek David asistent trenéra a závodník
Karolína Čechová asistent trenéra  
Praibišová Eva asistent trenéra  
Prachár Roman závodní administrativa