Jdi na obsah Jdi na menu

KALENDÁŘ AKCÍ a ZÁVODŮ

SEZÓNA 2017

5.3.2017 - CIIO - indoor závody hala Nymburk

5.4.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice
8.-9.4.2017 Le Skate Race Lipsko (GER)
28.-30.4.2017 39. Int. Kriterium Gross Gerau (GER)
3.5.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice
13.5.2017 Otrokovický inline pohár - 1.kolo Otrokovice
13.5.2017 MoGoNo Cup Lipsko (GER)
19.-21.5.2017 EC Gera Gera (GER)
24.-26.5.2017 Soustředění Ostrava
27.-28.5.2017 MČR dráha Ostrava

3.6.2017 Moravská inline tour Napajedlá
2.-4.6.2017 EC Wörgl Wörgl (AUT)
7.6.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice
10.-11.6.2017 Veselské inline závody Veselí nad Moravou
17.6.2017 Life inline tour Ostrava
18.6.2017 Otrokovický inline pohár - 2.kolo Otrokovice
17.-18.6.2017 10. WBC Meissen Meissen (GER)
24.6.2017 Žďárské inline závody Žďár nad Sázavou
5.7.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice
7.-9.7.2017 12. LAUSITZER SEENLAND 100 Grossräschen (GER)
2.8.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice

12.8.- 19.8. sportovní tábor Třeboň
26.8.2017 Otrokovický inline pohár - 3.kolo Otrokovice
26.-27.8.2017 23. SST Grossenhain Grossenhain (GER)
3.9.2017 MČR maratón Most
6.9.2017 Běchovická korunka Praha - Běchovice
17.9.2017 Life inline tour Praha
27.9.2017 Běchovická korunka - naruby Praha - Běchovice

 

 

 

Archív akcí
 

Sezóna 2016: leden – červen
28.1. Zimní korunka - WINTER INLINE CLASSIC 2016 Výsledky
20.2. NYMBURK – HALOVÉ INLINE ZÁVODY – MČR Výsledky
3.4. BERLÍN – 21KM  
6.4. BĚCHOVICE – KORUNKA Výsledky
16.4. - 17.4. NĚMECKO,LIPSKO – DRÁHOVÉ ZÁVODY Výsledky
16.4. – 17.4. NĚMECKO, SPREEWALD – 42KM,21KM  
22.4. – 24.4. NĚMECKO, GROSS GERAU – DRÁHOVÉ ZÁVODY Výsledky
29.4. – 4.5. SOUSTŘEDĚNÍ – VESELÍ NA MORAVĚ – DRÁHA  
1.5. NĚMECKO, GROSSENHEIN – 21KM  
4.5. BĚCHOVICE – KORUNKA  
14.5. BENÁTKY NAD JIZEROU - SPRINT CUP VŠICHNI
21.5. OTROKOVICE – SILNIČNÍ OKRUH – MČR VŠICHNI – POVINNÝ ZÁVOD
27.5. – 29.5. NĚMECKO, GERA – DRÁHOVÉ ZÁVODY DLE NOMINACE
28.5 MČR V PŮLMARATONU NAPAJEDLA DOSPĚLÝ + NOMINOVANÍ
1.6. BĚCHOVICE – KORUNKA VŠICHNI
3.6. – 5.6. RAKOUSKO, WÖRGL - DRÁHOVÉ ZÁVODY DLE NOMINACE
4.6. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – DRÁHOVÉ ZÁVODY VŠICHNI
11.6. – 12.6. VESELÍ NA MORAVĚ – DRÁHOVÉ ZÁVODY – MČR POVINNÝ ZÁVOD (společná doprava závodníků autobusem + ubytování)
19.6. BENÁTKY NAD JIZEROU – DRÁHOVÉ ZÁVODY VŠICHNI
18.6. OSTRAVA – LIFEINLINE PRO DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY DLE ZÁJMU
 
Důležité termíny od července do září 2016 (bude postupně doplněno)
 
9.7.-10.7. NĚMECKO, SEENLAND – 21,42,100KM POUZE PRO DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY DLE ZÁJMU
28.7. – 7.8. HOLADSKO – MISTROVSTVÍ EVROPY NOMINOVANÍ DO REPREZENTACE ČR (jun-senioři)
12.8. – 14.8. BELGIE, Oostende – EVROPSKÉ HRY KADETŮ DLE NOMINACE OD KLUBU A REPREZENTACE CŘ
27.8. – 28.8. NĚMECKO, GROSENHEIN – DRÁHOVÉ ZÁVODY VŠICHNI (mino začátečníků)
4.9. MOST – MČR V MARATONU POVINNÉ PRO DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY + DĚTSKÉ ZÁVODY – VŠICHNI
8.9. – 18.9. ČÍNA – MISTROVSTVÍ SVĚTA NOMINOVANÍ DO REPREZENTACE ČR (jun-senioři)
17.9. PRAHA – LIFEINLINE – 21KM PRO DOSPĚLÉ ZÁVODNÍKY + DĚTSKÉ ZÁVODY – DLE ZÁJMU
24.9. BERLÍN – MARATON POUZE PRO DOSPĚLÉ DLE ZÁJMU