Rozdeleni treninkovych skupin
(skupina D1 trenuje pouze pondelky a stredy, ostatni trenuji po, st, pa)
Závodní klub RTS Praha
závodní skupina 1D
Kotová Karolína
Murtinger David
Kuchařová Veronika
Pňovská Julie
Danišová Ema
Mikešová Zuzana
Polesna Anna
Charvat Karel
závodní skupina 2D
Jílek Filip
Kuchařová Kateřina.
Murtinger Jakub
Jirák Jan
Danišová Aneta
Polesný Václav
závodní skupina 3D
Pnovska Anna
Čech Lukáš
Prachárová Johana
Prachárová Monika
Svrčková Eliška
Zatloukalová Kateřina
Jílek Metoděj
Rozembaumová Amálie
Jiráková Zuzana
Sedláčková Anna
Sedláček Martin
Jonáš Stanislav
Beneš Tobias
Slavíčková Simona
Stehlík Eda
Sazama Jan
Sazama Zdenek
Členská základna klubu inline rychlobruslení
ROLLER TEAM STARS PRAHA
závodní kategorie platné pro sezónu 2017
ZÁVODNÍCI | KATEG. | ročník | ||
Kotová Karolína | žák D | 2011 | ||
Zátka Kryštof | žák D | 2011 | ||
Murtinger David | žák D | 2011 | ||
Kuchařová Veronika | žák D | 2011 | ||
Pňovská Julie | žák D | 2011 | ||
Jílek Filip | žák D | 2010 | ||
Polesná | Anna | žák D | 2010 | |
Kuchařová Kateřina | žák C | 2009 | ||
Zátková Kristýna | žák C | 2009 | ||
Murtinger Jakub | žák C | 2008 | ||
Pňovská Anna | žák C | 2008 | ||
Kovárníková Tereza | žák C | 2008 | ||
Jirák Jan | žák C | 2008 | ||
Danišová Ema | žák C | 2009 | ||
Mikešová | Zuzana | žák C | 2008 | |
Charvát | Karel | žák C | 2009 | |
Lukáš Jáchym | žák B | 2007 | ||
Čech Lukáš | žák B | 2007 | ||
Prachárová Johana | žák B | 2007 | ||
Prachárová Monika | žák B | 2007 | ||
Svrčková Eliška | žák B | 2006 | ||
Zátková Klára | žák B | 2006 | ||
Zatloukalová Kateřina | žák B | 2006 | ||
Jílek Metoděj | žák B | 2006 | ||
Danišová Aneta | žák B | 2006 | ||
Rozenbaumová Amálie | žák A | 2005 | ||
Jiráková Zuzana | žák A | 2005 | ||
Sedláčková Anna | žák A | 2005 | ||
Sedláček Martin | žák A | 2005 | ||
Jonáš Stanislav | žák A | 2005 | ||
Lukášová Linda | žák A | 2004 | ||
Čechová Karolína | žák A | 2004 | ||
Polesný | Václav | žák A | 2005 | |
Marko | Julie | žák A | 2004 | |
Beneš Tobias | kadet | 2003 | ||
Sazama Jan | KADET | 2002 | ||
Slavíčková Simona | KADET | 2002 | ||
Stehlík Eda | JUN B | 2001 | ||
Sazama Zdeněk | JUN B | 2000 | ||
REALIZAČNÍ TÝM | ||||
Zajpt Pavel | hlavní trenér a prezident klubu | |||
Štěpánová Dana | trenér a víceprezident klubu | |||
Kuchař Martin | trenér a víceprezident klubu | |||
Sedláček Jaroslav | asistent trenéra | |||
Jílek Ondřej | asistent trenéra | |||
Štěpánek David | asistent trenéra a závodník | |||
Karolína Čechová | asistent trenéra | |||
Praibišová Eva | asistent trenéra | |||
Prachár Roman | závodní administrativa |